^W górę

logo

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1754480

Logowanie

Nasze fotoJesteśmy małżeństwem, a w sumie to powoli rodziną INFORMATYKÓW. Nasze dzieci rosną i stawiają swoje pierwsze kroki w zabawie z komputerem i nie tylko. My informatyką zajmujemy się nie tylko ze względu na wykształcenie ale przede wszystkim ze względu na zainteresowania. Studia, jak i praca zawodowa spowodowały, że poznane zagadnienia rozwijamy w życiu codziennym, a teorię wykorzystujemy w praktyce. Bardzo chętnie łączymy informatykę z elektroniką nie tylko od strony programowej, ale również od strony sprzętowej. Pracujemy zawodowo z młodzieżą w technikum, co daje nam ciągły wgląd w nowinki nie tylko od strony „dorosłości”. Poznaną przez nas wiedzę staramy się przekazać w przystępny sposób i zainteresować uczniów zagadnieniami związanymi z informatyką, ale również od nich czasami się „uczymy”. Podczas zajęć przedstawiamy wszystkie znane nam platformy programowe, ale szczególny nacisk kładziemy na oprogramowanie OPEN SOURCE. Strona zawiera kursy programowania oraz materiały przydatne w dziedzinie informatyki.
Większość znajdujących się tutaj materiałów została wyprodukowana w oparciu o własne doświadczenia praktyczne. Oznacza to, że trudno tu szukać książkowych definicji klas, obiektów, metod funkcji i innych ważnych elementów okołoinformatycznych. Staramy się natomiast w miarę przystępny, praktyczny sposób przedstawiać sposoby wykorzystywania narzędzi informatycznych.
Dodatkowo pojawiły się kąciki: akwarystyczny (dzieło Tomka), kulinarny  i szydełkowania (coś dla żołądka i uroku domu). Dzieci rosną i strona będzie żyła ich pomysłami…

my razem

Copyright © 2005 - 2019 Katarzyna i Wojciech Płóciennik